Your browser (Internet Explorer 7 or lower) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.

X

Navigate / search

Olan olmuştur…

Olan Olmuştur.

Değiştirmek mümkün değildir.

Şu anda toz duman içinde herkes suçluyu aramakta ve maalesef taraflar birbirini suçlamak için malzeme üretmeye çalışmaktadır.

Zaman, suçlu veya suçluları er geç ortaya çıkaracaktır, gerçek hiçbir zaman sürekli olarak saklanamaz.

Suçlular menfaat sağlayanlardır. Menfaatleri uğruna Galatasaray’ın en az bir yılını tehlikeye atanlardır.

Hesabı o güne bırakmak gerekmektedir.

Bugün derhal toparlanmalı, sahip olduğumuz avantajı yeniden devreye sokarak dördüncü Yıldız’ın takılması için gayret göstermeliyiz.

Galatasaray’a ve Galatasaray’lıya yakışan budur.

Bugün risk almayan ve Galatasaray yararına hareket yerine bu durumdan yarar sağlamaya çalışanları hiç unutmayacağımı ve hesap soracağımı şimdiden beyan ederim.

Sahip olduğumuz renklerin asaleti bize gerekli kudreti verecektir.

Yürekten Galatasaray’lılara Saygılarımla.

Comments

Fazıl Hortaçsu
Reply

Peki “hesabı o güne bırakalım ..”.Ancak bu yakın zamanda yönetilemeyen ikinci krizdir.Kocaman , iyi yetişmiş,aklı başı yerinde , yaşamlarında önemli başarılar elde etmiş insanların ; küçük bir çocuk gibi davranmalarını da içim kabul etmiyor,anlamakta başarılı olamıyorum ..Akıl tutulması yaşıyorum .
Kardeşce Saygılar Sunarım.

Soner Guven
Reply

Yoneticilerin cogunun samimiyetine cok inanmazdim.Haliyle herkesin bir cikar hesabi vardir.Ama sizin sayfanizi inceledikten sonra tekrar Galatasaray’liligimla gurur duydum.Hele de sizin gibi degerli bir hocanin bukadar mantikli yazilar yazmasive Galatasarayimiza gercek bir ask duymasi beni cok mutlu etti.Galatasarayimizin sizin gibi degerli bireyleri oldukca,bizler ulkemizden cok uzaklasmis olsak da kalbimiz cok ferahtir.Emin olun avrupadaki Turklerin buyuk bolumunun kalbi Istanbul Seyrantepede atiyor. Saygilar sunarim hocam.

Leave a comment

name

email (not published)

website